GENEL BAŞKAN ADAYIMIZI ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE BELİRLEDİK
11.09.2021

Türk siyaset sahnesine Muharrem İnce liderliğinde giriş yapan Memleket Partisi’nde gelecek hafta yapılacak olan Kurultay öncesinde Denizli’deki üyeler sandık başına giderek Muharrem İnce için oy kullandı

Denizli’de teşkilatı olan tüm ilçelerde ve Türkiye genelindeki bütün teşkilatlarda eş zamanlı yapılan oy verme işleminde toplanan oylar genel merkeze gidecek. Büyük kurultay öncesinde Türkiye’de ilk defa böyle bir uygulama gerçekleştirildi. Temayül yoklaması niteliğinde geçen oy verme işlemine çok sayıda üye parti il binasına gelerek oy kullandı.

Genel başkanlarını seçmek üzere yapılacak kongre öncesinde Denizli olarak tüm hazırlıklarının tamamlandığını söyleyen Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, teşkilat olarak dimdik ayakta olduklarını ve bu süreci en iyi şekilde yönetmeye çalıştıklarını söyledi. Derici, “Bugün Türkiye’de ilk defa üyeler sandık başına giderek genel başkanları için oy kullandı. Memleket Partisi olarak yenilikleri getirmeye devam edeceğiz. Bu bizim için bir ilkti. Bundan sonraki süreçte büyük kongremizi tamamlayıp Denizli ve Türkiye ölçeğinde Memleket Partisi’ni ve liderimizi anlatmak için sokaklarda olacağız” dedi.